CS:GO News

7.1.2017 se v Black Lotusu konal turnaj v CS:GO. Turnaj se zaplnil asi po 5 hodinách od vyhlášení. Účastnily se nakonec 4 týmy a to MIXÁŽNÍK, Czechraisers, RNGods a MM Squad. Další týmy čekaly v záloze, kdyby se náhodou někdo rozmyslel a nepřijel.
Opravdu jsme chtěli pouze 4 týmy, protože kapacita je 10 PC. Pokud ale uvidíme takový zájem i nadále, můžeme slíbit rozšiřování jednak Black Lotusu a tím samozřejmě i týmů na turnaji.
Turnajová struktura byla taková, že měli hrát každý s každým a následně první dva o stupínek nejvyšší a 3. a 4. místo o bronzovou příčku. Hned na začátku se nám turnaj trošku zdržel a to z toho důvodu, že nejely evropské servery a tím pádem jsme musely naši přípravu zahodit a převést klání ne servery americké.
Po litých bojích nakonec pořadí dopadlo takto:
1. místo tým MIXÁŽNÍK
2. místo tým Czechraisers
3. místo tým RNGods a 3. místo tým MM Squad
Možná se divíte tomu třetímu místu, ale po stavu 15:15 se týmy dohodly na remíze, která asi byla spravedlivá. Ceny jsme tedy rozdělili tak, aby oba týmy měly stejně.
Děkujeme moc všem za účast a za dva měsíce se můžete těšit na další takovou lanku!
Nesmíme ani zapomenout na naše partnery, protože bez nich by byl tento turnaj určitě cenově chudší, a to Key4you (www.key4you.cz) a Asus (www.asus.cz)
Můžete se také podívat na videa rozhovory z předávání cen.
https://youtu.be/WLPZNoWhB1M
https://youtu.be/PLgVS8rLnfk